top of page

השיעורים

בלט

לבוש לשיעורים: בגד גוף שחור, גרביון לבן, נעלי בלט שחורות/ורודות (תלוי בקבוצת הגיל), שיער אסוף לגולגול.

בלט קלאסי

טכניקת הבלט הקלאסי מהווה בסיס לכל סגנונות המחול האחרים. לימוד היסודות מאפשר ביצוע מדויק ומושלם של תנועות המחול השונות. משפר את הקואורדינציה, הכוח, הזריזות, שיווי משקל והזיכרון.

 

תכני הבלט נלמדים בהדרגה עד לרמת קושי מתקדמת ובכך הבנות זוכות לשפר את יכולותיהן ולהגיע לביצועים מרשימים.

היפ הופ

היפ הופ

ריקוד רחוב המשלב אלמנטים לטיניים, היספאניים ואפרו-אמריקנים. מדובר בסגנון ריקוד חד, קצבי, מהיר ומאתגר.

 

הכוריאוגרפיה הינה סוחפת וקצבית, שימת דגש על הפרדות של הגוף, ברייקים, תיפוף על הגוף והכול - לצלילי מוזיקת ראפ והיפ-הופ עכשווית.

לבוש לשיעורים: בגדים שחורים ונעלי ספורט. שיער אסוף.

גאז

לבוש לשיעורים: בגד גוף שחור, טייץ ארוך שחור, נעלי ג'אז שחורות, שיער אסוף.

ג'אז

שיעורי הג'אז בסטודיו דנה משלבים בתוכם טכניקה מתחום הג'אז לגווניו השונים: ג'אז לירי, פאנקי, תיאטרלי, סטריט ג'אז. המוסיקה הינה מגוונת ומהווה השראה למחול זה ונשענת עליו.
את הג'אז לומדות ילדות החל מכיתה א'.
השיעורים כוללים לימוד טכניקה ברמה גבוהה ולמידת ריקודים השונים באופיים זה מזה.
 

מודרני

מודרני

שיעורי המחול המודרני בסטודיו דנה משלבים לימוד טכניקה ברמה גבוהה ולימוד ריקודים המבוססים על המחול המודרני העכשווי בשילוב אלמנטים מתוך המחול המודרני הקלאסי.
התלמידות לומדות במהלך השנה להכיר את יכולתן התנועתית המייחדת את המחול המודרני, משפרות את יכולתן ואף לומדות לשלב עמו אביזרים תואמים כגון: בדי ענק, סרטים וכן הלאה.
העבודה במחול המודרני משלבת לרוב תכנים הלקוחים מעולמות אחרים אשר רוקמים עור וגידים והופכים ליצירת תנועתית מעניינת, מיוחדת ובעלת עומק.

לבוש לשיעורים: בגד גוף שחור, טייץ ארוך שחור. יחפות. שיער אסוף. מגיל החטיבה: גרביון לבן ללא רגלית.

מחול לגיל הרך

לבוש לשיעורים: בגד גוף,

טייץ ארוך, יחפות.

מחול לגיל הרך

בסטודיו דנה ניתן דגש רב על הקבוצות הצעירות ביותר בסטודיו וזאת אחת הסיבות כי בסטודיו אנו מקיימים 3 קבוצות שונות החל מגיל 3.5 - 6 אשר מחולקות בעיקר לפי חתך גיל.

בכל אחת מן הקבוצות אנו מקנים את יסודות המחול: עבודה על שכלול היכולת המוטורית, היציבה, גמישות וחוזק, הקניית הרגלי עבודה, הכרת שפת המחול ועוד.

כל התכנים מועברים באווירה כיפית, נעימה ומעצימה המאפשרות לילדות להיכנס אל עולם המחול בצעדים בטוחים.

 

את השיעורים מלמדת דנה - מנהלת הסטודיו ווהם תמיד מלווים על ידי סייעות - תלמידות הסטודיו אשר רוקמות אף הן קשר חזק עם הבנות הצעירות.

ברייקדנס

לבוש לשיעורים: רצוי לבוש נוח וחופשי, נעלי ספורט וברכיות. 

ברייקדנס

ברייקדאנס (Breakdance)הוא ריקוד שנולד בתרבות השחורה של בני נוער ברחובות ניו יורק. הריקוד מתבסס על מוסיקה אלקטרונית ועל היפ הופ, בשילוב עם חריקת התקליטים הנקראת "סקראצ'ינג" (שריטה). הסגנון נולד בשנות ה-70 של המאה הקודמת ובשנות ה-80 פשטו הרכבי ברייקדאנס על כיכרות הערים הגדולות בעולם והסגנון הפך לפופולארי במיוחד. הוא נולד כחלק מתרבות ההיפ הופ והיה לאחד מיסודותיה. 

לריקוד הברייקדנס תנועות חדות וקטועות שיש בהן הרבה גליות זורמות ותנועות רצפה וירטואוזיות, שהושפעו מאד מהשליטה הגופנית המוחלטת של תנועות הקפואירה  

תנועה אווירית על ארסלים
תנועה אווירית על ערסלים

תנועה אווירית על ערסלים

תנועה אווירית על ערסלים המכונה לרוב יוגה אווירית משלבת אצלי אלמנטים מגוונים מעולם הפילאטיס, היוגה, הריקוד, הפיטנס והאקרובטיקה.

במהלך השיעורים, אנו עובדים  על חיזוק הגוף, גמישות, תנועתיות זורמת וחיזוק הcore. כמו כן אנו מבצעים היפוכים הבריאים מאד לגוף האדם ומשלבים תנוחות הרפייה המאפשרים לפתוח או לסגור את  היום בהתכנסות, פוקוסינג ונשימה.

השיעור הינו לבוגרים - נשים וגברים כאחד 

השיעורים מתקיימים באולם לאה גולדברג בשכונה הירוקה בכפר סבא.

עד 8 מתאמנים בשיעור. 

לתיאום שיעור יש ליצור קשר עם דנה.

bottom of page