מורי הסטודיו

 
דנה יצחקי
רקדנית סגולה.png

דנה יצחקי

שלום, שמי דנה, בת 38, נשואה ואמא לשתי נסיכות ואביר קטן. תושבת כפר סבא. בהכשרתי אני בוגרת סמינר הקיבוצים במסלול הוראת המחול במסגרת תוכנית המצטיינים. בעלת תעודת הוראה ותואר B.Ed.

עוסקת מזה כ-15 שנה בהוראת המחול בתחומי הג'אז, המודרני ומחול לגיל הרך שהפך לאהבתי הגדולה בשנים האחרונות. מזה שנים אני יוצרת כוריאוגרפיות לטקסים ואירועים שונים ועושה זאת באהבה גדולה ומתייחסת לכל פרוייקט כאל ילד חדש הבא לעולם.

כאשר לקחתי אל ידי את ניהול הסטודיו, בראש ובראשונה היה לי חשוב להמשיך את דרכה של יפה דיין אשר ניהלה את הסטודיו במשך 25 שנה ולימדה אותי כל מה שלא ניתן ללמוד בשום אוניברסיטה או סמינר.

היא לימדה אותי כיצד לראות כל ילדה וילדה באשר היא, אשר נושאת עימה סיפור, ודרך המחול ניתן להגיע אליה, ללמוד עליה ולהעצים אותה. מטרת הסטודיו היא להעניק לבנות בית שבו הן מרגישות שייכות ובעלות ערך. שבו כל אחת יכולה לרקוד ובאהבה גדולה.
כמו כן, בשנים האחרונות התחלנו לשלב פעילות חובקת בתחום התזונה הבריאה על מנת להעניק לבנות ידע בנודע לגופן וכך הן תוכלנה להייחס אליו בכבוד ולאמץ אל חיקן אורח חיים בריא.


מדי שנה הסטודיו מציב אתגרים ושואף להגשים אותם בעבודה קשה ובאהבה גדולה אל עולם המחול.

 
רוני זביב
רקדנית סגולה.png

רוני זביב

רקדנית, כוריאוגרפית ומורה למחול כ 15 שנה. בוגרת מכון וינגייט בהוראה למחול, בוגרת תיאטרון הגוף, לומדת שנים אימפרוביזציה ופרפורמנס.  מלמדת מחול מודרני ומנהלת להקות. בנוסף, אף מעבירה שיעורי תנועה בבית ספר למשחק.


עבדה בעבר כרכזת מחול, יצרה כוריאוגרפיה להצגה בפסטיבל עכו, כוריאוגרפיות להצגות ילדים ונוער, הפקה, כוריאוגרפיה ובימוי מסיבות סיום בבתי ספר, לימודי תנועה בבתי ספר למשחק, הפעלות מחול לימי הולדת ולימוד ריקודי זוגות לאירועים. 


הופיעה בסוזן דלל עם מופעי מחול שונים. "אני מאמינה שכל אחת יכולה לרקוד, תלוי איזו תחושה נותנים לה לגבי עצמה. אם אצליח לאהוב כל אחת באשר היא ולראות את הייחוד שלה ואת הצבע שלה, אצליח לגרום לה להיפתח ולהבשיל באופן הנכון והיא מצידה תצליח למצות את הפוטנציאל המחולי הטמון בה ותביא עצמה לידי ביטוי באופן המיטבי. בעבודתי לאורך השנים אני מנסה לשלב, בודקת מינונים ויחסי כוחות בין מקצועיות, רצינות, חינוך  ומשמעת לאנושיות, חברות, הומור, חום ומגע. כמו כן, מגוונת חומרים כל הזמן אוהבת לתת 'טעימות' שונות מעולם המחול המודרני, חימומים שונים, ריקודים מאתגרים, סגנונות שונים של מוזיקה ועוד.

 
תמונה חתוכה.png
רקדנית סגולה.png

טל סולומון

בוגרת המסלול להכשרת רקדנים מקצועיים בניהולם של נעמי פרלוב ואופיר דגן.
בוגרת הקונסרבטוריון למוזיקה ומחול בכפר סבא , ומצטיינת בשיטת הבלט R.A.D. בוגרת מגמת המחול הרצוג בכפר סבא.
בוגרת קמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב- סיימה בהצטיינות.
עובדת כרקדנית מקצועית בהפקות שונות, ומופיעה על במות מקצועיות בכל רחבי הארץ: רקדנית בלהקתה של סאלי אן פרינדלנד, מופיעה כרקדנית בתאטרון מחול הקיבוץ, עבדה עם כוריאוגרפים שונים ביניהם: שרון וזאנה, איילת כהן, איויצה באגו ולימור זיו.
מלמדת בלט קלאסי ומודרני עכשווי ברחבי הארץ.
אני זוכרת את הרגע שבו התאהבתי בבלט הקלאסי. הייתי בת 6 ונכנסתי לשיעור בפעם הראשונה בחיי. 
זכורה לי תחושת ההתרגשות הגדולה בזמן כל צעד שעשיתי. נהניתי לצפות בסרט הצבעוני שחובר למקל - הולך הלוך ושוב, נע במרחב ,ותוך כדי שאני רוקדת וקופצת הסרט מצליח לסיים את תנועותיי באופן הרמוני ועגול. תחושת אושר עילאי הציפה אותי, וכבר בשלב זה היה לי מאוד ברור מה אעשה בחיי.
עבדתי מאוד קשה כל השנים על מנת להגשים את חלומי ולהיות רקדנית מקצועית. התאמנתי המון,
הגעתי לסטודיו מידי יום, התכוננתי כשעה לפני תחילתו של כל שיעור, מבצעת תרגילי מתיחות וכח ועובדת על התיקונים שהמורה העירה לי בשיעור הקודם.
התשוקה והאמביציה להצליח, ללמוד ולהתפתח קידמו אותי ,והביאו אותי עד הלום.
אני תמיד מדגישה בפניי תלמידי שההצלחה מגיעה יד ביד עם עבודה קשה. רקדן שמוסר עבודתו
יהיה גבוה , כך התקדמותו תהייה מהירה יותר. יחד עם זאת ,התשוקה לרקוד, והאהבה לנוע במרחב
היא החשובה ביותר. עבודה טכנית קיימת תמיד בבלט הקלאסי ,אך התשוקה היא מפתח הלב לנפשו של הרקדן דבר שיבדיל אותו לבין אחרים. אז מה מייחד אותו?
תגובתו למוזיקליות משתנה, שימוש במימיקות, משחקי דינאמיקה פיזיים , וכן הלאה..
אין סוף לעבודה קשה, אך הדבר החשוב ביותר הינו  - האהבה למחול.

 
נועה פליישון
רקדנית סגולה.png

נועה פליישון

למדה ריקוד כנערה אצל וורדה שובל כ-8 שנים בסגנונות ההיפ הופ, בלט מודרני וקלאסי, ג'אז ופלמנקו.


בשלב מאוחר יותר עשתה קורס הדרכה בוינגיט. 


הייתה חלק מלהקת "שקטק" במסגרת המופע מפצח האגוזים.

המתקצעה לאחרונה אצל המורים הטובים בעולם מתחום ההיפ הופ בארה"ב.

 
נועה פליישון

מאיה בריטשטיין

רקדנית סגולה.png

בת 22, מקרני שומרון, בעלת תעודת הדרכת היפ הופ מטעם וינגייט ובוגרת האקדמיה למחול בורסטין-וולינסקי, רעננה, שם רקדתי כ-10 שנים מחול מודרני, בלט קלאסי, ג'אז, ג'אז פאנק וכמובן היפ הופ; בחמש שנים האחרונות מלמדת היפ הופ במגוון בתי ספר למחול ברחבי הארץ.


היפ הופ הינו שיעור ריקוד דינאמי וקצבי המפתח קואורדינציה,גמישות, כוח, יצירתיות ותחושת מסוגלות עצמית יחד עם למידה והנאה. 


אך יותר מהכל, בעייני, היפ הופ זה תורה שלמה שהתחילה ברחוב וזה הדבר החשוב לי ביותר להעביר לתלמידי, השיעור מתנהל עם המון רצון להעצים ולקדם כל תלמיד ע"פ יכולותיו.

 
נועה פליישון
רקדנית סגולה.png

שי ברהמי

בן 30 מתל אביב, בוגר מכון וינגייט. חבר להקת דאנסהול #1876.
מתמחה בסגנון ההיפ הופ והדאנסהול.

 

אחראי על כוריאוגרפיות לקליפים של אמנים: ג'וני אנג'ל, דילי, רינת בר ועוד... 
בעל נסיון בימתי במשחק שירה וריקוד.

אני מאמין ביחס ומעקב אישי לכל תלמיד ותלמידה.

 

אני מאמין בנתינת כלים לתלמידים כדי שיוכלו לחוות את המוסיקה ואת עולם התנועה על הצד הטוב והמהנה ביותר ואני יודע שיש מקום לכל אחד ואחת מאיתנו בעולם הזה.